7900 alpha

Tęcza w Twoim salonie – megaSun

Perfekcyjna opalenizna + Witamina D

megaSun 7900 alpha to największe solarium produkowane przez KBL, niezwykle szeroka, ergonomicznie profilowana leżanka, a nad nią perfekcyjnie wyrzeźbiona kopuła zamykająca to arcydzieło sztuki solaryjnej. Podobnie jak w 5800 tu także mamy do czynienia z zmieniającą się iluminacją, ale wymiar w jakim dokonują się te zmiany musi szokować.

Tęcza świateł miesza się z chromowanymi elementami oraz szklanymi ekranami, całe urządzenie mieni się tysiącem barw. Oczarowani bryłą tego solarium nie możemy jednak przejść obojętnie obok tego wszystkiego co kryje wnętrze tego megaSuna.

Przyglądając się detalom można po prostu stracić głowę. Otwarte urządzenie wita nas niezwykle funkcjonalnym rozwiązaniem, którym jest podwójny panel sterujący. W górnej pokrywie znajdują się liczne przyciski pozwalające nam na wybranie tuż przed opalaniem, czy chcemy aby w solarium włączona została aroma, aquaCool, megaVoice, czy airCon.

Możemy wybrać rodzaj muzyki lub za pomocą przenośnej pamięci posłuchać własnej muzyki. Opalanie stało się genialnie proste i równie komfortowe! Po zamknięciu górnej pokrywy widzimy świetnie rozwiązany panel sterujący, z mega wyraźnym i dużym wyświetlaczem, przepięknie wrysowanym w bryłę solarium. Tuż za głową znajduje się nowy system głośników, z którego płynie muzyka w niesamowitej jakości, a w uszach słychać szmer głośników basowych.

To solarium to spełnienie najskrytszych marzeń wszystkich miłośników opalania, tego jeszcze nie było. Za doskonałą i zdrową opaleniznę w tym urządzeniu odpowiadają 54 lampy, z czego 4 wykonano w oparciu o system p2. Można tylko przyklasnąć i cieszyć się z tego, że właśnie megaSun wyznaczył ten nowy kierunek. Tego nie można było zrobić lepiej!!!

megaSun 7900 alpha można doposażyć we wszystkie dostępne na rynku nowości i dodatki.

To co zrobili technicy z KBL musi wzbudzić podziw, zresztą nie jest tajemnicą, że echa nowości megaSun były szeroko komentowane zarówno wśród gości zwiedzających, jak i przez konkurencyjne firmy.

Tak daleko idących zmian nie zanotowała żadna z konkurencyjnych marek, co więcej KBL postawił poprzeczkę tak wysoko, że trudno będzie nawet zbliżyć się do tych rozwiązań.

Wszystkie nowe solaria megaSun doskonale wpisują się w poszczególne segmenty rynku. Skończył się też wyraźnie czas w którym kolor solarium należało dokładnie wpisywać w przygotowane pod tą usługę wnętrza. Teraz tęcza barw może trwać wiecznie, możemy też wybrać jedne z kolorów i zatrzymać go w swoim salonie, tylko po to aby za kilka tygodni zaproponować klientom nową kolorystykę, która zapewne przez wielu będzie tożsama z zamontowaniem nowego solarium.

Czerwony? Zielony? Niebieski?

Nie, dziękuję!

Wybieram megaSun!!!

7900 alpha Super Power 7900 alpha Ultra Power 7900 alpha intelliSun
Lampy góra 18 x 160 W2 x 80 W (p2)6 x 160 W 18 x 160 W2 x 80 W (p2)6 x 160 W 18 x 160 W2 x 80 W (p2)4 x 160 W2 x 80W (p2)
Twarz 4 x 280 W opalacz twarzy2 x 250 W opalacz ramion 4 x 280 W opalacz twarzy2 x 250 W opalacz ramion 4 x 280 W opalacz twarzy2 x 250 W opalacz ramion
Lampy dół 24 x 120 W 24 x 180 W 24 x 180 W
Moc 9880 W
11140 W (z klimatyzacją)
10700 W
11960 W (z klimatyzacją)
10700 W
14060 W (z klimatyzacją)
Wymiary
(h x w x d)
1713 mm x 2380 mm x 1430 mm (zamknięte), 2087 mm x 2380 mm x 1430 mm (otwarte)

Wyposażenie standardowe:

med_ep-icon-farbe electronicPower – Dzięki nowej technologii z elektronicznymi dławikami zaoszczędźcie ok. 33% zużycia energii na każdej lampie. Electronic Power oszczędza nie tylko koszty ale zmniejsza także tworzenie ciepła (!!!) i pozwala zmniejszyć wagę solarium. Urządzenia oparte o system electronic power są prawie o 100 kg lżejsze od porównywalnych urządzeń z tradycyjnym wyposażeniem. To z pewnością jest megaOszczędne rozwiązanie!
med_01_n2cpi_1cNEU2007 cpi energy – CPI sterowanie UV. Bez żadnego kompromisu (To brzmi jak marzenie. Moc lamp UV w samych superlatywach: 1.100% wyższa sprawność, 140% dłuższa żywotność praktyczna, stale zachowana moc 100%. Lampy które świecą, świecą i świecą, podczas gdy inne dawno już zaprzestały. To co dla innych pozostało w sferze marzeń, u nas nazywa sie CPI: perfekcyjne utrzymanie równowagi pomiędzy mocą promieniowania UV, a żywotnością lamp. Żadnych kompromisów – dla Państwa, dla Klientów. Opytmalizujecie Państwo moc swoich urządzeń za pomocą sterowania CPI UV. Tylko z megaSun.)
med_musicvibration musicVibration – Pozwala Państwu na odczuwanie wibracji muzyki. Wytwarza on dźwięk, kiedy duże powierzchnie wprowadzone są w drgania jako membrany. Jest to brzmienie homogeniczne, które rozdzielone w tunelu do opalania daje pełne wrażenie słuchania dźwięku: Feel the music!
med_ICON-ACS ACS - (Inteligentna technika steruje w zależności od temperatury pomieszczenia stopniem intensywności odprowadzania powietrza, a tym samym poziomem szumów. Na początku opalania ACS dba o stopniowe podwyższenie poziomu chłodzenia, a po zakończeniu opalania wygasza stopniowo lampy opalające i funkcje wietrzenia. Czysty relaks od początku do końca.)mp3-sound-box – (“Listen and relax” to motto mp3-sound-box. Odtwarzacz mp3-sound-box odtwarza muzykę dobraną indywidualnie przez właściciela studia.)
med_ICON-MP3 mp3-box-sound - “Listen and relax” to motto mp3-sound-box. Odtwarzacz mp3-sound-box odtwarza muzykę dobraną indywidualnie przez właściciela studia.
med_icon-megavoice megaVoice – (Dzięki nowej funkcji megaVoice można się ułożyć i rozluźnić już podczas powitania. Przyjemny głos informuje klienta w przystępny sposób i bez zbędnej straty czasu o funkcjach obsługi solarium: eleminacja pomyłek i gwarancja dobrego samopoczucia – aż do momentu pożegnania.)
 med_electronicControl Automatic - Dodatek w postaci automatic… steruje w zależności od mocy chłodzenia na ciało głośnością muzyki i zdejmuje z klienta konieczność sterowania poziomem głośności to jest megaWygodne!
med_iconXtraTan07 x-traTan – Nowoczesne, wysokociśnieniowe lampy dają wyjątkową intensywność opalania. Zawsze wysokiej jakości opalanie w obszarze ramion i barków – wyjątkowo równomierne, wyjątkowo intensywne.
 med_icon-pureair pureAir – Funkcja ta oferuje odświeżenie w dosłownym tego słowa znaczeniu: zjonizowane, tj. oczyszczone powietrze, redukuje uciążliwe i nieprzyjemne zapachy powstające podczas opalania oraz oddziałuje ożywczo biopozytywnie na cały organizm.
med_usb  USB Audio – To jest możliwe tylko w megaSun: podłączenie USB na zewnątrz solarium do łatwego i szybkiego podłączenia USB z muzyką klienta. Nowa seria megaSun jest wyposażona w to udogodnienie seryjnie. Cóż za megaIdea!
med_EVO_SYS evoSystem2 -Oblicze potęgi. Reflektory nowej generacji dla jeszcze lepszego wykorzystania mocy promieniowania. Specjalnie obrobione, uszlachetnione powierzchnie zewnętrzne dla uzyskania znacznie większej sprawność. evoSystem2 – siła dla wywołania intensywnego, mocnego wrażenia i uzyskania równomiernej opalenizny twarzy. Nowa opalenizna twarzy z megaSun: evoSystem2.
med_01_FourSeasons07 fs – Four season – Zmiana barw w jednym solarium
 med_P2 Lampy pigmentacyjne p2 – mocne a zarazem delikatne – to właśnie jest p2. A co z tego ma klient? Zalet jest wiele: – perfekcyjne efekty opalania, wynikające z szybkiego tworzenia melaniny – biopozytywne efekty ważne dla naszego funkcjonowania, wywoływane poprzez tworzenie witaminy D3 – pewne uczucie delikatnego dla skóry opalania megaDelikatnie i megaPewnie!
med_AF_preselection-icon Preselection – Preselekcja i intelliSun – formuła dla inteligentnego i zdrowego opalania.Wyświetlacz preselekcji został umieszczony na zewnątrz solarium i daje możliwość wyboru indywidualnego ustawienia przed każdą sesji opalania.Ustalenie intensywności opalania, czasu ekspozycji, efekt opalania – intelliSun daje całkowitą swobodę zgodnie z własnymi życzeniami.Możemy wybrać jeden z trzech poziomów

  • BASIC: do delikatnego do ciągłego opalania + Witamina D
  • MEDITERRAN: do szybkiego narastania pięknej opalenizny + Witamina D
  • CARIBIC: osiągnięcie intensywnego i długotrwałego opalania + zwiększonej witaminy D.

 

Wyposażenie dodatkowe:

med_icon-aroma aroma - Gdy klienta wybierze funkcję aroma rozpylą się przyjemne nastrajające koncentraty zapachowe. Do wyboru są zapachy SUNRISE i DAYDREAM. Automatycznie z funkcją aroma otrzymacie Państwo cabinBreeze. Dzięki temu stworzycie klientowi dosłownie zapachową kabinę.
 med_icon-aquacool aquaCool - To mgiełka wodna tworzona przy pomocy dwóch specjalnych dysz, na których nie powstają absolutnie żadne krople. Delikatna mgiełka wodna wytwarzana jest w górnej części urządzenia: odświeża i jednocześnie rewitalizuje.
med_icon-aircin  airCon - Wysokiej jakości system klimatyzacji we wszystkich solariach megaSun gwarantuje przyjemne chłodzenie podczas opalania.

 

megaSun - cennik 2014

Lista cenowa 2014