Tower mon amie

med_Mon_Amie_Tower_geschlossen_rgb

 

mon amie – pierwsze na świecie kolarium! Jedyne w swoim rodzaju połączenie kolagenowej terapii świetlnej i naświetlania światłem ultrafioletowym, dodatkowo wzmocniona działaniem unikalnego rozwiązania Collagen Rubin Baster!

mon amie oferuje wolny wybór: specjalnie zaprojektowane lampy Collagen Plus spełniają marzenie o młodzieńczej świeżości, a lampy ultrafioletowe gwarantują jednocześnie atrakcyjnie opaloną cerę, Collagen Rubin Baster natomiast odpowiadają za optymalne nawilżenie skóry w szczególnie delikatnych i wrażliwych miejscach.

mon amie – wieczna młodość na wyciągnięcie dłoni!

Wraz z wiekiem zapasy kolagenu ulegają zmniejszeniu i stwardnieniu. Zmniejsza się ich elastyczność, a nasze ciało wskutek niedoboru kolagenu zaczyna się szybciej starzeć, pojawia się ogólne osłabienie tkanki łącznej oraz mięśni, wiązadeł i ścięgien. Pod względem kosmetycznym niedobór kolagenu sygnalizowany jest przez powstawanie zmarszczek na skórze, zwłaszcza na twarzy i dekolcie.

Udowodniono, że możliwa jest stymulacja komórek w skórze, które produkują włókna kolagenowe niezbędne do polepszenia struktury skóry.  Ten proces odbywa się w ściankach drobnych naczyń krwionośnych, a stymulowany jest falami świetlnymi odpowiedniej długości. Przez stymulację komórek do produkcji kolagenu polepsza się zdolność skóry do pobierania tlenu oraz jej zdolność do wydalania toksyn. Zdecydowanej poprawie ulega zdolność skóry do pobierania i magazynowania wody. Ten proces poprawia jędrność skóry i wpływa pozytywnie na jej regenerację, co z kolei wzmacnia strukturę kolagenu. W ten sposób remodelowana jest struktura skóry. Co ważne, kolagen ma również wpływ na powstawianie nowej, zdrowej skóry, jest to niezwykle istotne np. podczas gojenia się ran.

 

Zalety mon amie

  • Odnowa kolagenu pod wpływem działania światła
  • Lampy UV mogą zostać osobno włączone lub wyłączone
  • Niski poziom szumu
  • Optymalnie nakładające się na siebie strefy nasłoneczniania
  • Niskie koszty eksploatacji dzięki niewielkiemu poborowi mocy i długiej żywotności lamp
  • Stały okres użytkowania wynoszący 20 minut
  • Ozdobne oświetlenie kabiny

 

 

 

Tower mon amie
Lampy
  • 26 x 180 W Collagen Plus
  • 26 x 180 W UV
Moc 10500 W
Wymiary
(h x w x d)
2190 mm x 1405 mm x 1503 mm (zamknięte), 2190 mm x 1405 mm x 1963 mm (otwarte)

Wyposażenie standardowe:

med_ICON-ACS ACS - (Inteligentna technika steruje w zależności od temperatury pomieszczenia stopniem intensywności odprowadzania powietrza, a tym samym poziomem szumów. Na początku opalania ACS dba o stopniowe podwyższenie poziomu chłodzenia, a po zakończeniu opalania wygasza stopniowo lampy opalające i funkcje wietrzenia. Czysty relaks od początku do końca.)mp3-sound-box – (“Listen and relax” to motto mp3-sound-box. Odtwarzacz mp3-sound-box odtwarza muzykę dobraną indywidualnie przez właściciela studia.)
med_Sun-on_off SUN on/off

 

Wyposażenie dodatkowe:

bluetooth Bluetooth
vibraNano

 

megaSun - cennik 2014

Lista cenowa 2014