Collarium Delux i

mon amie – pierwsze na świecie kolarium! Jedyne w swoim rodzaju połączenie kolagenowej terapii świetlnej i naświetlania światłem ultrafioletowym, dodatkowo wzmocniona działaniem unikalnego rozwiązania Collagen Rubin Baster!

mon amie oferuje wolny wybór: specjalnie zaprojektowane lampy Collagen Plus spełniają marzenie o młodzieńczej świeżości, a lampy ultrafioletowe gwarantują jednocześnie atrakcyjnie opaloną cerę, Collagen Rubin Baster natomiast odpowiadają za optymalne nawilżenie skóry w szczególnie delikatnych i wrażliwych miejscach.

mon amie – wieczna młodość na wyciągnięcie dłoni!

Wraz z wiekiem zapasy kolagenu ulegają zmniejszeniu i stwardnieniu. Zmniejsza się ich elastyczność, a nasze ciało wskutek niedoboru kolagenu zaczyna się szybciej starzeć, pojawia się ogólne osłabienie tkanki łącznej oraz mięśni, wiązadeł i ścięgien. Pod względem kosmetycznym niedobór kolagenu sygnalizowany jest przez powstawanie zmarszczek na skórze, zwłaszcza na twarzy i dekolcie.

Udowodniono, że możliwa jest stymulacja komórek w skórze, które produkują włókna kolagenowe niezbędne do polepszenia struktury skóry.  Ten proces odbywa się w ściankach drobnych naczyń krwionośnych, a stymulowany jest falami świetlnymi odpowiedniej długości. Przez stymulację komórek do produkcji kolagenu polepsza się zdolność skóry do pobierania tlenu oraz jej zdolność do wydalania toksyn. Zdecydowanej poprawie ulega zdolność skóry do pobierania i magazynowania wody. Ten proces poprawia jędrność skóry i wpływa pozytywnie na jej regenerację, co z kolei wzmacnia strukturę kolagenu. W ten sposób remodelowana jest struktura skóry. Co ważne, kolagen ma również wpływ na powstawianie nowej, zdrowej skóry, jest to niezwykle istotne np. podczas gojenia się ran.

Lampy Collagen Plus – wewnętrzne wartości mon amie

Spektrum światła niezbędne do stymulacji produkcji kolagenu wytwarzane jest w mon amie przez specjalnie skonstruowane lampy Collagen Plus. Poprzez zastosowanie lamp do naświetlania całego ciała pielęgnowany jest największy organ w ludzkim ciele – skóra. Dzięki temu pozytywne efekty kolagenowej terapii świetlnej widoczne są na całym ciele.

To nie tylko teoria, działanie tego typu lamp zostało dokładnie sprawdzone i przebadane, a obszerne studia obserwacyjne kolagenowej terapii świetlnej wykazały, że aż 97 % kobiet stwierdziło poprawę jędrności i elastyczności skóry na całym ciele, a 89 % kobiet zauważyło znaczne wygładzenie skóry twarzy, szyi i dekoltu.

Rubin Collagen Booster

Rubin Collagen Booster – nieprzypadkowo nazywane największym osiągnięciem inżynierów firmy KBL AG. Specjalny zestaw siedemdziesięciu mocnych lamp Rubin Collagen Booster, umieszczonych nad twarzą i dekoltem, ma za zadanie poprawę nawilżenia skóry w szczególnie delikatnych i wrażliwych miejscach, dzięki czemu skóra wygląda na odżywioną, świeżą i zrelaksowaną. Przez aktywowanie metabolizmu skóra zostaje oczyszczona z toksyn, zaś cera zauważalnie się poprawia. Światło kolagenowe stymuluje naturalne tworzenie się kolagenu w ciele, przywraca elastyczność skóry i redukuje jej starzenie. Drobne linie i zmarszczki znów się wypełniają, a kontury stają się bardziej napięte. Rubin Collagen Booster działa niezwykle efektywnie, opalając się na tym solarium mamy poczucie ogarniającej nas zewsząd świeżości. Rozwiązanie to może zostać poszerzone opcjonalnie o dodatkowe 20 specjalnych lamp Rubin Collagen Booster umieszczonych na wysokości łydek, a odpowiadających za odpowiednie nawilżenie skóry nóg.

mon amie – opalanie nigdy nie było tak bezpieczne

Podczas opalania w mon amie organizm produkuje witaminę D3. Warto zapamiętać, że ta niezbędna do życia „słoneczna witamina” produkowana jest w skórze do 90 % podczas opalania.

Zresztą opalanie odpowiada nie tylko za produkcję witaminy D3, oto inne pozytywne efekty zdrowotne: zwiększa gęstość tkanki kostnej zapobiegając osteoporozie, obniża wysokie ciśnienie, zmniejsza ryzyko infekcji, zmniejsza zagrożenie trombozą, wzmacnia odporność, wzmacnia siłę mięśni i zmniejsza ryzyko zachorowania na 22 rodzaje nowotworów.

W mon amie nie ma miejsca na przypadek, dlatego za odpowiednią intensywność opalania odpowiada czujnik analizy skóry, który wybiera odpowiedni program dla danego typu skóry.

Łagodny i delikatny efekt opalania gwarantowany!

 

Collarium mona amie deluxe i
Lampy góra
  • 8 x 180 W Collagen Plus (210 cm)
  • 4 x 100 W Collagen Plus (180 cm)
  • 14 x 180 W UV (210 cm)
Twarz
  • 90 Rubin Collagen Booster
Lampy dół
  • 10 x 100 W Collagen Plus
  • 10 x 120 W UV
Moc 9200 W
10460 W (z klimatyzacją)
Wymiary
(h x w x d)
1534 mm x 2380 mm x 1430 mm (zamknięte), 1942 mm x 2380 mm x 1430 mm (otwarte)

Wyposażenie standardowe:

med_Sun-on_off SUN on/off
med_01_n2cpi_1cNEU2007 cpi energy – CPI sterowanie UV. Bez żadnego kompromisu (To brzmi jak marzenie. Moc lamp UV w samych superlatywach: 1.100% wyższa sprawność, 140% dłuższa żywotność praktyczna, stale zachowana moc 100%. Lampy które świecą, świecą i świecą, podczas gdy inne dawno już zaprzestały. To co dla innych pozostało w sferze marzeń, u nas nazywa sie CPI: perfekcyjne utrzymanie równowagi pomiędzy mocą promieniowania UV, a żywotnością lamp. Żadnych kompromisów – dla Państwa, dla Klientów. Opytmalizujecie Państwo moc swoich urządzeń za pomocą sterowania CPI UV. Tylko z megaSun.)
med_musicvibration musicVibration – Pozwala Państwu na odczuwanie wibracji muzyki. Wytwarza on dźwięk, kiedy duże powierzchnie wprowadzone są w drgania jako membrany. Jest to brzmienie homogeniczne, które rozdzielone w tunelu do opalania daje pełne wrażenie słuchania dźwięku: Feel the music!
med_ICON-ACS ACS - (Inteligentna technika steruje w zależności od temperatury pomieszczenia stopniem intensywności odprowadzania powietrza, a tym samym poziomem szumów. Na początku opalania ACS dba o stopniowe podwyższenie poziomu chłodzenia, a po zakończeniu opalania wygasza stopniowo lampy opalające i funkcje wietrzenia. Czysty relaks od początku do końca.)mp3-sound-box – (“Listen and relax” to motto mp3-sound-box. Odtwarzacz mp3-sound-box odtwarza muzykę dobraną indywidualnie przez właściciela studia.)
med_ICON-MP3 mp3-box-sound - “Listen and relax” to motto mp3-sound-box. Odtwarzacz mp3-sound-box odtwarza muzykę dobraną indywidualnie przez właściciela studia.
med_icon-megavoice megaVoice – (Dzięki nowej funkcji megaVoice można się ułożyć i rozluźnić już podczas powitania. Przyjemny głos informuje klienta w przystępny sposób i bez zbędnej straty czasu o funkcjach obsługi solarium: eleminacja pomyłek i gwarancja dobrego samopoczucia – aż do momentu pożegnania.)
 automatic Automatic - Dodatek w postaci automatic… steruje w zależności od mocy chłodzenia na ciało głośnością muzyki i zdejmuje z klienta konieczność sterowania poziomem głośności to jest megaWygodne!
artikel_0001163_b_1 ColorMotion - Dotknij – niebieski, dotknij – czerwony, dotknij – zielony! colorMotion zawsze dba o odpowiedni nastrój. Wybierz z nowym pilotem jeden z 18 programów. Wybierz swoje ulubione kolory, następnie wybierz intensywność światła lub częstotliwość błysku.
Dotknij go – kocham to!
med_AF_preselection-icon Preselection - Preselekcja i intelliSun – formuła dla inteligentnego i zdrowego opalania.Wyświetlacz preselekcji został umieszczony na zewnątrz solarium i daje możliwość wyboru indywidualnego ustawienia przed każdą sesji opalania.Ustalenie intensywności opalania, czasu ekspozycji, efekt opalania – intelliSun daje całkowitą swobodę zgodnie z własnymi życzeniami.Możemy wybrać jeden z trzech poziomów:

  • BASIC: do delikatnego do ciągłego opalania + Witamina D
  • MEDITERRAN: do szybkiego narastania pięknej opalenizny + Witamina D
  • CARIBIC: osiągnięcie intensywnego i długotrwałego opalania + zwiększonej witaminy D.

 

Wyposażenie dodatkowe:

med_icon-aroma aroma - Gdy klienta wybierze funkcję aroma rozpylą się przyjemne nastrajające koncentraty zapachowe. Do wyboru są zapachy SUNRISE i DAYDREAM. Automatycznie z funkcją aroma otrzymacie Państwo cabinBreeze. Dzięki temu stworzycie klientowi dosłownie zapachową kabinę.
 bluetooth Bluetooth 
med_icon-aircin  airCon - Wysokiej jakości system klimatyzacji we wszystkich solariach megaSun gwarantuje przyjemne chłodzenie podczas opalania.

 

megaSun - cennik 2014

Lista cenowa 2014