Tower OPTIMA

megasun-Tower_Optima_

megaSun Tower OPTIMA

  • 48 lamp 180 W
  • 4 lampy 36W Collagen Plus
  • 100 lamp Rubin Collagen Booster

Rubin Collagen Booster

Rubin Collagen Booster – nie przypadkowo nazywane największym osiągnięciem inżynierów firmy KBL AG. Specjalny zestaw lamp Rubin Collagen Booster ma za zadanie poprawę nawilżenia skóry w szczególnie delikatnych i wrażliwych miejscach, dzięki czemu skóra wygląda na odżywioną, świeżą i zrelaksowaną. Przez aktywowanie metabolizmu skóra zostaje oczyszczona z toksyn, zaś cera zauważalne się poprawia. Światło kolagenowe stymuluje naturalne tworzenie się kolagenu w ciele, przywraca elastyczność skóry z redukuje jej starzenie. Drobne linie i zmarszczki znów się wypełniają, a kontury są bardziej napięte. Rubin Collagen Booster działa niezwykle efektywnie, opalając się na tym solarium mamy poczucie ogarniającej nas zewsząd świeżości.

megasun-Tower_Optima_otwarta

Tower Optima
Lampy
  • 48 x 180 W
  • 4 x 36 W Collagen Plus
  • 100 Rubin Collagen Booster
Moc 9900 W
Wymiary
(h x w x d)
2190 mm x 1405 mm x 1410 mm (zamknięte), 2190 mm x 1405 mm x 1968 mm (otwarte)

Wyposażenie standardowe:

med_ICON-ACS ACS - (Inteligentna technika steruje w zależności od temperatury pomieszczenia stopniem intensywności odprowadzania powietrza, a tym samym poziomem szumów. Na początku opalania ACS dba o stopniowe podwyższenie poziomu chłodzenia, a po zakończeniu opalania wygasza stopniowo lampy opalające i funkcje wietrzenia. Czysty relaks od początku do końca.)mp3-sound-box – (“Listen and relax” to motto mp3-sound-box. Odtwarzacz mp3-sound-box odtwarza muzykę dobraną indywidualnie przez właściciela studia.)

 

Wyposażenie dodatkowe:

bluetooth Bluetooth
 med_icon-aroma aroma - Gdy klienta wybierze funkcję aroma rozpylą się przyjemne nastrajające koncentraty zapachowe. Do wyboru są zapachy SUNRISE i DAYDREAM. Automatycznie z funkcją aroma otrzymacie Państwo cabinBreeze. Dzięki temu stworzycie klientowi dosłownie zapachową kabinę.
 med_icon-aquacool aquaCool - To mgiełka wodna tworzona przy pomocy dwóch specjalnych dysz, na których nie powstają absolutnie żadne krople. Delikatna mgiełka wodna wytwarzana jest w górnej części urządzenia: odświeża i jednocześnie rewitalizuje.
vibraNano

 

megaSun - cennik 2014

Lista cenowa 2014