Tower pureEnergy 5.0

 

Nadchodzi! Tower pureEnergy 5.0 by megaSun

Minimalne zużycie energi! Maksymalna moc!

Oto nadchodzi megaPremiera! Tower PureEnergy 5.0 by megaSun łączy w sobie wszystkie cechy nowoczesnej i bezpiecznej kabiny opalającej! Takiego rozwiązania do tej pory na światowym rynku po prostu nie było!

Inżynierowie spod znaku megaSun opracowali nowoczesne urządzenie, oparte na najnowszych technologiach, którego cechą szczególną jest maksymalna moc opalania, pełen komfort i bezpieczeństwo klientów, a wszystko to przy zachowaniu zasady minimalnego zużycia energii! Te spektakularne efekty udało się osiągnąć za pomocą inteligentnego systemu sterowania, który stanowi serce tej nowoczesnej kabiny opalającej.

Kabina Tower pureEnergy 5.0 poza technicznymi rozwiązaniami wyróżnia się nowoczesną bryłą, której wrażenie potęguje nowoczesny system ColorMotion.

ColorMotion – zakochać się jest łatwo

Dotknij, czerwony, żółty, dotknij, dotknij i już zielony! Dowolny kolor, wszystko może się zmieniać jak za naciśnięciem magicznej różdżki! Chcesz zatrzymać czas nic prostrzego! Wszystko zależy od Ciebie – wystarczy wybrać preferowany kolor i… zatrzymać go za pomocą specjalnego pilota motionWheel. Opcji jest naprawdę wiele, już dziś możesz dowolnie sterować jednym z 18-stu programów świetlnych! Proste i łatwe. Dotknij – zielony! Dotknij – czerwony!

Nowoczesny panel sterujący – KBL 7

KBL 7 – nowoczesny, dotykowy panel sterujący, odporny na zarysowania i ścieranie. Jasny, czytelny ekran pozwala na dowolne sterowanie seansem opalającym. Całość oprogramowania zawsze aktualna za pomocą szybkowymienialnych kart SD.

Zapierające dech w piersiach wnętrze

Z pewnością nikt nie będzie chciał wyjść z tej kabiny! Doskonała wentylacja od zawsze była mocną stroną kabin megaSun i tym razem nie mogłobyć inaczej. Komfort podczas zabiegu jest po prostu niesamowity. Odpowiednia, sterowana dowolnie, temperatura wewnątrz, cicha praca wentylatorów zapewniających niesamowicie silny nawiew oraz liczne dodatki jak np. rozpylana mgiełka wodna to wszystko sprawia, że chcemy powracać tu każdego dnia. Piekne oświetlenie wnętrza, akrylowe osłony, tworzą megaAtmosferę!

Tower pureEnergy 5.0 – jedyna taka kabina opalająca. Styl i moc w każdym calu! Posłuchaj, co Ci mówi Twoja intuicja – ulegnij fascynacji… Półokrągła okładzina drzwi nadaje im atrakcyjny wygląd! Ze zintegrowanym, podświetlanym logo megaSun Tower pureEnergy 5.0 prezentuje z dumą swoje pochodzenie.

Kabina megaSun to perfekcyjne połączenie 52 lamp LONGLIFE dla atrakcyjnej, równo opalonej cery z niewidocznym, zintegrowanym systemem odprowadzania zużytego powietrza. Dzięki temu możemy opalać się naprawdę w niezwykle cichym otoczeniu. To nie wszystko! W Tower pureEnergy 5.0 mamy możliwość nie tylko uzyskać piękną opaleniznę, ale także rozwijać swoje mięśnie i poprawiać kondycję za pomocą vibryNano – arcydzieło konstrukcji!

Już od wielu lat marka megaSun utożsamiana jest z tym wszystkim, co w branży solaryjnej najlepsze. Na dzień dzisiejszy megaSun wyobraża luksus, komfort i bezpieczeństwo, oznacza także pewność inwestycji w sprawdzoną markę, która mimo trudności ekonomicznych na wielu rynkach europejskich, rozwija się w tak szybkim tempie! Nowości jakie w tej chwili zostały nam zaprezentowane zadają kłam ogólnej dekoniunkturze. KBL AG pokazuje swoją siłę oddając do dyspozycji świetnie wyposażone solaria, dostępne w niezwykle rozsądnych cenach.

Tak daleko idących zmian nie zanotowała żadna z konkurencyjnych marek, co więcej KBL AG postawił poprzeczkę tak wysoko, że trudno będzie nawet zbliżyć się do tych rozwiązań.

 

Tower pureEnergy 5.0
Lampy
  • 52 x 200 W (200 cm)
Moc 10300 W
Wymiary
(h x w x d)
2326 mm x 1403 mm x 1270 mm (zamknięte), 2326 mm x 1403 mm x 1825 mm (otwarte)

Wyposażenie standardowe:

med_ep-icon-farbe electronicPower – Dzięki nowej technologii z elektronicznymi dławikami zaoszczędźcie ok. 33% zużycia energii na każdej lampie. Electronic Power oszczędza nie tylko koszty ale zmniejsza także tworzenie ciepła (!!!) i pozwala zmniejszyć wagę solarium. Urządzenia oparte o system electronic power są prawie o 100 kg lżejsze od porównywalnych urządzeń z tradycyjnym wyposażeniem. To z pewnością jest megaOszczędne rozwiązanie!
med_ICON-ACS ACS - (Inteligentna technika steruje w zależności od temperatury pomieszczenia stopniem intensywności odprowadzania powietrza, a tym samym poziomem szumów. Na początku opalania ACS dba o stopniowe podwyższenie poziomu chłodzenia, a po zakończeniu opalania wygasza stopniowo lampy opalające i funkcje wietrzenia. Czysty relaks od początku do końca.)mp3-sound-box – (“Listen and relax” to motto mp3-sound-box. Odtwarzacz mp3-sound-box odtwarza muzykę dobraną indywidualnie przez właściciela studia.)
 artikel_0001163_b_1 ColorMotion - Dotknij – niebieski, dotknij – czerwony, dotknij – zielony! colorMotion zawsze dba o odpowiedni nastrój. Wybierz z nowym pilotem jeden z 18 programów. Wybierz swoje ulubione kolory, następnie wybierz intensywność światła lub częstotliwość błysku.
Dotknij go – kocham to!
med_01_icon-bodyCool bodyCool - Nowoczesny, innowacyjny system wentylacji z czterema oddzielnymi nawiewami. Powoduje niewiarygodne uderzenie świeżości, zapewnia efektywny nawiew na ciało podczas opalania.

 

 

Wyposażenie dodatkowe:

bluetooth Bluetooth
 med_icon-aquacool aquaCool - To mgiełka wodna tworzona przy pomocy dwóch specjalnych dysz, na których nie powstają absolutnie żadne krople. Delikatna mgiełka wodna wytwarzana jest w górnej części urządzenia: odświeża i jednocześnie rewitalizuje.

 

megaSun - cennik 2014

Lista cenowa 2014