4800

KBL Solarien nie zwalnia tempa! Ten niemiecki potentat branży solaryjnej zadaje kłam ogólnemu kryzysowi i wprowadza na rynek dwa zupełnie nowe modele urządzeń: megaSun 5600 i megaSun 4800! Innowacyjne konstrukcje, wyróżniające się niespotykanym do tej pory wzornictwem i zastosowaniem najnowszych trendów! megaSun jeszcze nigdy nie był tak MEGA jak teraz. Szukasz nowości? Chcesz zszokować swoich klientów i zamknąć usta konkurencji? Nie czekaj wybierz megaSun!

 

4800 Super 4800 Super Power 4800 Ultra Power
Lampy góra
 • 22 x 100 W
 • 2 x 80 W (p2)
 • 22 x 160 W
 • 2 x 80 W (p2)
 • 22 x 160 W
 • 2 x 80 W (p2)
Twarz
 • 4 x 280 W
 • 4 x 280 W
 • 4 x 280 W
Lampy dół
 • 14 x 120 W
 • 14 x 120 W
 • 14 x 120 W
Moc 6400 W
7700 W (z klimatyzacją)
7200 W
8500 W (z klimatyzacją)
7800 W
9100 W (z klimatyzacją)
Wymiary
(h x w x d)
1370 mm x 2330 mm x 1580 mm (zamknięte), 1710 mm x 2330 mm x 1440 mm (otwarte)

 

Wyposażenie standardowe:

med_ep-icon-farbe electronicPower – Dzięki nowej technologii z elektronicznymi dławikami zaoszczędźcie ok. 33% zużycia energii na każdej lampie. Electronic Power oszczędza nie tylko koszty ale zmniejsza także tworzenie ciepła (!!!) i pozwala zmniejszyć wagę solarium. Urządzenia oparte o system electronic power są prawie o 100 kg lżejsze od porównywalnych urządzeń z tradycyjnym wyposażeniem. To z pewnością jest megaOszczędne rozwiązanie!
med_P2 Lampy pigmentacyjne p2 – mocne a zarazem delikatne – to właśnie jest p2. A co z tego ma klient? Zalet jest wiele: – perfekcyjne efekty opalania, wynikające z szybkiego tworzenia melaniny – biopozytywne efekty ważne dla naszego funkcjonowania, wywoływane poprzez tworzenie witaminy D3 – pewne uczucie delikatnego dla skóry opalania megaDelikatnie i megaPewnie!
 med_EVO_SYS evoSystem2 -Oblicze potęgi. Reflektory nowej generacji dla jeszcze lepszego wykorzystania mocy promieniowania. Specjalnie obrobione, uszlachetnione powierzchnie zewnętrzne dla uzyskania znacznie większej sprawność. evoSystem2 – siła dla wywołania intensywnego, mocnego wrażenia i uzyskania równomiernej opalenizny twarzy. Nowa opalenizna twarzy z megaSun: evoSystem2.

  

Wyposażenie dodatkowe:

med_icon-aroma aroma - Gdy klienta wybierze funkcję aroma rozpylą się przyjemne nastrajające koncentraty zapachowe. Do wyboru są zapachy SUNRISE i DAYDREAM. Automatycznie z funkcją aroma otrzymacie Państwo cabinBreeze. Dzięki temu stworzycie klientowi dosłownie zapachową kabinę.
 med_icon-aquacool aquaCool - To mgiełka wodna tworzona przy pomocy dwóch specjalnych dysz, na których nie powstają absolutnie żadne krople. Delikatna mgiełka wodna wytwarzana jest w górnej części urządzenia: odświeża i jednocześnie rewitalizuje.
med_icon-aircin  airCon - Wysokiej jakości system klimatyzacji we wszystkich solariach megaSun gwarantuje przyjemne chłodzenie podczas opalania.
med_musicvibration musicVibration – Pozwala Państwu na odczuwanie wibracji muzyki. Wytwarza on dźwięk, kiedy duże powierzchnie wprowadzone są w drgania jako membrany. Jest to brzmienie homogeniczne, które rozdzielone w tunelu do opalania daje pełne wrażenie słuchania dźwięku: Feel the music!
med_ICON-MP3 mp3-box-sound - “Listen and relax” to motto mp3-sound-box. Odtwarzacz mp3-sound-box odtwarza muzykę dobraną indywidualnie przez właściciela studia.
 med_electronicControl Automatic - Dodatek w postaci automatic… steruje w zależności od mocy chłodzenia na ciało głośnością muzyki i zdejmuje z klienta konieczność sterowania poziomem głośności to jest megaWygodne!
med_icon-megavoice megaVoice - Dzięki nowej funkcji megaVoice można się ułożyć i rozluźnić już podczas powitania. Przyjemny głos informuje klienta w przystępny sposób i bez zbędnej straty czasu o funkcjach obsługi solarium: eleminacja pomyłek i gwarancja dobrego samopoczucia – aż do momentu pożegnania.

 

megaSun - cennik 2014

Lista cenowa 2014