5600

KBL Solarien nie zwalnia tempa! Ten niemiecki potentat branży solaryjnej zadaje kłam ogólnemu kryzysowi i wprowadza na rynek dwa zupełnie nowe modele urządzeń: megaSun 5600 i megaSun 4800! Innowacyjne konstrukcje, wyróżniające się niespotykanym do tej pory wzornictwem i zastosowaniem najnowszych trendów! megaSun jeszcze nigdy nie był tak MEGA jak teraz. Szukasz nowości? Chcesz zszokować swoich klientów i zamknąć usta konkurencji? Nie czekaj wybierz megaSun!

 • evoSystem2

Oblicze potęgi. Reflektory nowej generacji dla jeszcze lepszego wykorzystania mocy promieniowania. Specjalnie obrobione, uszlachetnione powierzchnie zewnętrzne dla uzyskania znacznie większej sprawność. evoSystem2 – siła dla wywołania intensywnego, mocnego wrażenia i uzyskania równomiernej opalenizny twarzy. Nowa opalenizna twarzy z megaSun: evoSystem2

 • ACS

Inteligentna technika steruje w zależności od temperatury pomieszczenia stopniem intensywności odprowadzania powietrza, a tym samym poziomem szumów. Na początku opalania ACS dba o stopniowe podwyższenie poziomu chłodzenia, a po zakończeniu opalania wygasza stopniowo lampy opalające i funkcje wietrzenia. Czysty relaks od początku do końca.

 • fs – Four season

Zmiana barw w jednym solarium

 • Electronic Power

Dzięki nowej technologii z elektronicznymi dławikami zaoszczędźcie ok. 33% zużycia energii na każdej lampie. Electronic Power oszczędza nie tylko koszty ale zmniejsza także tworzenie ciepła (!!!) i pozwala zmniejszyć wagę solarium. Nowa seria megaSun 7900 i 6800 jest prawie o 100kg lżejsza od porównywalnych urządzeń z tradycyjnym wyposażeniem To jest megaOszczędne!

 

5600 Super 5600 Super Power 5600 Ultra Power
Lampy góra
 • 24 x 100 W
 • 2 x 80 W (p2)
 • 24 x 160 W
 • 2 x 80 W (p2)
 • 24 x 160 W
 • 2 x 80 W (p2)
Twarz
 • 4 x 280 W
 • 4 x 280 W
 • 4 x 280 W
Lampy dół
 • 20 x 100 W (190 cm)
 • 20 x 120 W (190 cm)
 • 20 x 120 W (190 cm)
Moc 7000 W
8300 W (z klimatyzacją)
7900 W
9200 W (z klimatyzacją)
8600 W
9900 W (z klimatyzacją)
Wymiary
(h x w x d)
1480 mm x 2330 mm x 1610 mm (zamknięte), 1800 mm x 2330 mm x 1440 mm (otwarte)

Wyposażenie standardowe:

med_ep-icon-farbe electronicPower – Dzięki nowej technologii z elektronicznymi dławikami zaoszczędźcie ok. 33% zużycia energii na każdej lampie. Electronic Power oszczędza nie tylko koszty ale zmniejsza także tworzenie ciepła (!!!) i pozwala zmniejszyć wagę solarium. Urządzenia oparte o system electronic power są prawie o 100 kg lżejsze od porównywalnych urządzeń z tradycyjnym wyposażeniem. To z pewnością jest megaOszczędne rozwiązanie!
med_01_FourSeasons07 fs – Four season – Zmiana barw w jednym solarium
med_ICON-ACS ACS - (Inteligentna technika steruje w zależności od temperatury pomieszczenia stopniem intensywności odprowadzania powietrza, a tym samym poziomem szumów. Na początku opalania ACS dba o stopniowe podwyższenie poziomu chłodzenia, a po zakończeniu opalania wygasza stopniowo lampy opalające i funkcje wietrzenia. Czysty relaks od początku do końca.)mp3-sound-box – (“Listen and relax” to motto mp3-sound-box. Odtwarzacz mp3-sound-box odtwarza muzykę dobraną indywidualnie przez właściciela studia.)
med_P2 Lampy pigmentacyjne p2 – mocne a zarazem delikatne – to właśnie jest p2. A co z tego ma klient? Zalet jest wiele: – perfekcyjne efekty opalania, wynikające z szybkiego tworzenia melaniny – biopozytywne efekty ważne dla naszego funkcjonowania, wywoływane poprzez tworzenie witaminy D3 – pewne uczucie delikatnego dla skóry opalania megaDelikatnie i megaPewnie!
med_icon-megavoice megaVoice – (Dzięki nowej funkcji megaVoice można się ułożyć i rozluźnić już podczas powitania. Przyjemny głos informuje klienta w przystępny sposób i bez zbędnej straty czasu o funkcjach obsługi solarium: eleminacja pomyłek i gwarancja dobrego samopoczucia – aż do momentu pożegnania.)
 med_EVO_SYS evoSystem2 -Oblicze potęgi. Reflektory nowej generacji dla jeszcze lepszego wykorzystania mocy promieniowania. Specjalnie obrobione, uszlachetnione powierzchnie zewnętrzne dla uzyskania znacznie większej sprawność. evoSystem2 – siła dla wywołania intensywnego, mocnego wrażenia i uzyskania równomiernej opalenizny twarzy. Nowa opalenizna twarzy z megaSun: evoSystem2.

  

Wyposażenie dodatkowe:

med_icon-aroma aroma - Gdy klienta wybierze funkcję aroma rozpylą się przyjemne nastrajające koncentraty zapachowe. Do wyboru są zapachy SUNRISE i DAYDREAM. Automatycznie z funkcją aroma otrzymacie Państwo cabinBreeze. Dzięki temu stworzycie klientowi dosłownie zapachową kabinę.
 med_icon-aquacool aquaCool - To mgiełka wodna tworzona przy pomocy dwóch specjalnych dysz, na których nie powstają absolutnie żadne krople. Delikatna mgiełka wodna wytwarzana jest w górnej części urządzenia: odświeża i jednocześnie rewitalizuje.
med_icon-aircin  airCon - Wysokiej jakości system klimatyzacji we wszystkich solariach megaSun gwarantuje przyjemne chłodzenie podczas opalania.
med_musicvibration musicVibration – Pozwala Państwu na odczuwanie wibracji muzyki. Wytwarza on dźwięk, kiedy duże powierzchnie wprowadzone są w drgania jako membrany. Jest to brzmienie homogeniczne, które rozdzielone w tunelu do opalania daje pełne wrażenie słuchania dźwięku: Feel the music!
med_ICON-MP3 mp3-box-sound - “Listen and relax” to motto mp3-sound-box. Odtwarzacz mp3-sound-box odtwarza muzykę dobraną indywidualnie przez właściciela studia.
 med_electronicControl Automatic - Dodatek w postaci automatic… steruje w zależności od mocy chłodzenia na ciało głośnością muzyki i zdejmuje z klienta konieczność sterowania poziomem głośności to jest megaWygodne!

 

megaSun - cennik 2014

Lista cenowa 2014