MEGASUN-OPTIMA-

megaSun OPTIMA

MEGASUN-OPTIMA-

OPTYMALNIE OPALANIE Z MEGASUN

PREMIERA MEGASUN OPTIMA DELUX

megaSun utożsamia się od lat z jakością i bezpieczeństwem, to także synonim nowoczesnych rozwiązań, poszukiwań nowych kierunków rozwoju całej branży solaryjnej, nie wspominając o kreowaniu jej wizerunku daleko poza granice salonów solaryjnych. Projektanci z KBL AG niezmiennie od lat kładą nacisk na funkcjonalność swoich rozwiązań, rezygnując z nic nieznaczących dodatków na rzecz innowacji mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa usługi, poprawę jej jakości i komfortu.

Kolejnym urządzeniem idealnie wpisującym się w ten sprawdzony schemat działania jest megaSun Optima delux – najlepsze rozwiązanie opalające ostatnich lat! Optima stanowi świetną odpowiedź na nowe wymogi związane z wprowadzeniem nowych regulacji dotyczących promieniowania UV. Łóżko megaSun Optima delux to gwarancja wydajności i jakości opalania, której rezultatem jest zawsze zdrowa i brązowa opalenizna! Optima delux – żadnych kompromisów!

W najnowszym rozwiązaniu megaSun zastosowano aż 42 lamp UV, które dodatkowo wspomagane są przez unikalne rozwiązanie Collagen Booster Rubinmające na celu zapewnić odpowiednie nawilżenie skóry podczas seansu. Dotyczy to zwłaszcza okolicy twarzy i dekoltu oraz części nóg. To oczywiście nie wszystko Optima oferuje także doskonałe rozwiązanie dla użytkowników dbających o zdrowie – najnowsza generacja p2 Witamina D lampy zapewnia optymalne warunki do powstawania witaminy D.

Nowe rozwiązania, nowe możliwości!

Posted in Uncategorized.