MEGASUN-OPTIMA-

megaSun OPTIMA

MEGASUN-OPTIMA-

OPTYMALNIE OPALANIE Z MEGASUN

PREMIERA MEGASUN OPTIMA DELUX

megaSun utożsamia się od lat z jakością i bezpieczeństwem, to także synonim nowoczesnych rozwiązań, poszukiwań nowych kierunków rozwoju całej branży solaryjnej, nie wspominając o kreowaniu jej wizerunku daleko poza granice salonów solaryjnych. Projektanci z KBL AG niezmiennie od lat kładą nacisk na funkcjonalność swoich rozwiązań, rezygnując z nic nieznaczących dodatków na rzecz innowacji mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa usługi, poprawę jej jakości i komfortu.

Kolejnym urządzeniem idealnie wpisującym się w ten sprawdzony schemat działania jest megaSun Optima delux – najlepsze rozwiązanie opalające ostatnich lat! Optima stanowi świetną odpowiedź na nowe wymogi związane z wprowadzeniem nowych regulacji dotyczących promieniowania UV. Łóżko megaSun Optima delux to gwarancja wydajności i jakości opalania, której rezultatem jest zawsze zdrowa i brązowa opalenizna! Optima delux – żadnych kompromisów!

W najnowszym rozwiązaniu megaSun zastosowano aż 42 lamp UV, które dodatkowo wspomagane są przez unikalne rozwiązanie Collagen Booster Rubinmające na celu zapewnić odpowiednie nawilżenie skóry podczas seansu. Dotyczy to zwłaszcza okolicy twarzy i dekoltu oraz części nóg. To oczywiście nie wszystko Optima oferuje także doskonałe rozwiązanie dla użytkowników dbających o zdrowie – najnowsza generacja p2 Witamina D lampy zapewnia optymalne warunki do powstawania witaminy D.

Nowe rozwiązania, nowe możliwości!

dc-x-blik

DC X BLIK

dc-x-blik

DC X BLK

10-krotne nawilżanie, 45-krotny przyspieszacz opalania, 100-krotna mieszanka bronzerów.

Balsam z mieszanką DHA, bronzerów naturalnych,  o natychmiastowym działaniu, a także ogromnej ilości stymulatorów i przyspieszaczy opalania.

Posiada dodatkowo formuły przeciwstarzeniowe, ujędrniające i antycellulitowe.

sunmaster

Lampy SUNMASTER

sunmaster

Najwyższa jakość, najniża cena

SUNMASTER by LIGHTTECH

Lepsza wydajność i efektywność, czy może jednak niższa cena? Tak do tej pory najczęściej wyglądały rozmowy prowadzone przez właścicieli studiów opalających. Wynik tych dywagacji tylko na pozór wydawał się prosty i logiczny. Rzeczywistość potrafiła rysować czarne scenariusze. Tania oferta już po pierwszym zastanowieniu okazywała się mało atrakcyjna. Słaba jakosć lamp, krótki okres żywotności, a także bardzo słabe parametry nie saytsfakcjonowały klientów studiów solaryjnych.

Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom właścicieli studiów solaryjnych firma Lighttech, największy producent lamp na świecie wprowadził na rynek linię SUNMASTER, charakteryzującej się idealnymi parametrami, przy zachowaniu maksymalnie zadowalającej ceny. Takiej ofert do tej pory nie było! Nowoczesna formuła lamp stworzona została dla pełnej satysfakcji klientów i właścicieli salonów solaryjnych. Bezkompromisowa jakość, gwarancja stabilnej pracy przez cały okres żywotności, szeroka oferta w najbardziej pożądanych segmentach. SUNMASTER by LIGHTTECH to propozycja dla każdego studia i każdego urządzenia opalającego. Wszystko to gwarantowane przez LIGHTTECH!

Linia SUNMASTER by LIGHTTECH to cztery grupy produktowe i tak:

  • SUNMASTER SILVER – doskonałej jakości lampa na krótkiej elektrodzie, idealna dla wszystkich, którzy poszukują taniej oferty, dobrze opalającej, wyprodukowanej przez firmę LIGHTTECH.

  • SUNMASTER GOLD – lampa na długiej elektrodzie, charakteryzująca się bardzo dobrymi parametrami, zwłaszcza wysoką mocą i długą żywotnością. Rozwiązanie polecane wszystkim właścicielom studiów opalających, gwarantujące idealny stosunek jakości do ceny! Lampa została przeprojektowana dla uzyskania większej stabliności promieniowania UVA w całym okresie żywotności.

  • SUNMASTER PLATIN – lampa dla wszystkich którzy kochają bezkompromisową jakość. Zapewne już niebawem będzie to najchętniej kupowana lampa w Polsce. Lampa charakteryzuje się wysoka zawartość UVA, przy zachowaniu wysokiego poziomu UVB (pięknie brązowa skóra, przy małym poziomie rumienia), gwarantując świetna jakość opalania w całym zakresie żywotności nawet do 1200 godzin przy maksymalnej redukcji spadku mocy.

  • SUNMSTER DIAMOND – brązowy, ciemno brązowy, sunmaster – to oferta dla wszystkich, którzy szukają rozwiązań typu „lampy brązujące”. DIAMOND to obecnie najlepsza lampa brązująca, charakteryzująca się najwyższym procentowym udziałem UVA, spośród wszystkich dostępnych na rynku lamp. Jeśli Twoi klienci marzą o lampie brązującej, to wybór może być tylko jeden SUNMASTER DIAMOND.

SUNMASTER by LIGHTTECH rozwiązanie które zostało wybrane jako najlepsza propozycja na rynku w kategoriach: najlepsza wydajność, żywotność i najniższa cena w badaniu zorganizowanym przez LIGHTTECH i UV POWER! To także gwarancja stworzenia przez LIGHTTECH rozwiązania kompletnego, dostosowanego do aktualnych potrzeb i oczekiwań klientów.

SUNMASTER by LIGHTTECH – atuty wobec których nie możesz być obojętny:

  • Gwarancja najniższej ceny
  • Rozwiązanie stworzone dla optymalnego opalania
  • Stabilna moc w całym okresie żywotności
  • Stworzona przez światowego lidera – firmę LIGHTTECH

 

Dane techniczne lamp

Lampa MocW Żywotnośćh UVB/UVA%

SUNMASTER Silver

160 600 3.0

SUNMASTER Gold

160 do 1000 3.0
SUNMASTER Platin 160 1000-1200 3.0
SUNMASTER Diamond 160 1000-1200 PK
SUNMASTER Silver 1,9 m 200 do 800 3.0
SUNMASTER Silver 2 m 200 do 800 3.0
SUNMASTER Platin 1,9 m 225 1000-1200 3.0
SUNMASTER Platin 2 m 225 1000-1200 3.0
SUNMASTER Silver 25 600 2.5